Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2014-01-10, 22:33   #16 (permalink)
karip
Új tag
 
Csatlakozott: 14-01-10
Összes hozzászólás: 1
Kiosztott köszönetek: 0
Begyũjtött 0 köszönetet 0 hozzászólással
karip Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás re: Útólagos víszigetelés, ki melyiket javasolja, mi a reális ár egy ilyen műveletért

Üdvözletem mindenkinek!
Az utólagos falszigetelésnek, és vízszigetelésnek több módja van valóban. A kivitelezőtől függ és a fal szerkezetétől hogy ki milyen szigetelés mellet dönt. Én két éve jártam úgy hogy a 30-éves házamnál elkezdtek vizesedni a falak, én is beleestem abba a hibába mint sok mindenki hogy elkezdtem érdeklődni a szakemberek között. Körülbelül 4-6 szigetelő szakemberrel beszéltem, úgy megkavarodtam hogy azt sem tudtam hogy mit is akarok valójában. A feleségemnek volt egy ötlete hogy döntsünk szimpátia alapján. Tudom viccesnek hangzik de szeretünk hazardírozni. És most sikerült megoldódott a vizesedés azóta már teljesen szárazak a falak. Mi az injektálásos utólagos falszigetelés mellet döntöttünk. A kivitelező tanácsára a vakolatot is lecseréltük kb 80-cm magasságban. Az utólagosan leszigetelt fal a szárítóvakolást követően 3 hét múlva már festhető lett. Tudom ez itt nem a reklám helye de é bátran ajánlom ezt az utólagos falszigeteléssel foglalkozó céget.
karip nem elérhető   Válaszol idézettel