Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2013-07-27, 18:39   #1 (permalink)
Loggi
Bölcs
 
Csatlakozott: 13-03-06
Összes hozzászólás: 579
Kiosztott köszönetek: 26
Begyũjtött 26 köszönetet 24 hozzászólással
Loggi Van már jó hozzászólása
Alapbeállítás Hatósági ügyek - építkezik a szomszéd

Egy másik fórumon találtam ma:
A szomszéd telkén építkezés folyik, ami manapság már nem olyan elterjedt dolog, mint korábban.Ezért is zavarhatja a kérdezőt az ott folyó munka zaja,és egyéb velejárói. panasszal fordult a jegyzőhöz, illetve tanácsot kér, hogy mi tévő legyen? A jegyző azzal kezdte, hogy fizessen be 3000 Ft-ot illetékként, mert Ő megindította az eljárást a szomszéd ellen, de még a nevét se tudja, ezért az illetékkel együtt a szomszéd megnevezését is kérte.A kérdező most a fórumon kér tanácsot, hogy mitévő legyen most ezek után? Így forduljunk "Tanácsért " a hatósághoz! A szigetelésem bontása is hasonló eset, csak az én illetékem 30 000Ft! Én is tanácsot kértem loggia beépítés tárgyában!
Egy-egy hatósági embernek évente 180 db eljárást kell teljesítenie hasonló ügyekben. Például a tégla lyukai merre néznek a falban, illetve hol végzik el a kisdolgukat a dolgozók, illetve mettől-meddig tart a munkaidő.Azt azért NEM vette észre a hatóság, hogy a 3.emeleten hiányzik a rácsozat a korlát alatt a loggián 33 éve, és éltveszélyes hézagok tátonganak az utcai homlokzaton!
Még nem volt válasz a kérdező kérdésére!
Loggi nem elérhető   Válaszol idézettel